Salon Edyta Słowackiego 18 (naprzeciwko Poczty) tel.: 44 647 20 95

OSTATNIO POLECANE

Wolumetria Twarzy


Służy przywróceniu odpowiedniego dla młodej twarzy owalu. Wraz z wiekiem tkanki twarzy zarówno twarde jak i miękkie powodują zmianę jej konturu. Twarz "opada" i traci objętość sprawiając, że w wyglądamy starzej.  Dzieje się tak na skutek zaniku tkanek podskórnych niektórych partii twarzy ze względu na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, ale także ubytki w tkance łącznej oraz kostnej oraz zwieńczenie skóry. Dochodzi do spłaszczenia twarzy oraz odwrócenia trójkąta twarzy podstawą skierowanego do góry na skierowany podstawą do dołu.                                                                                                          


Metodyka podania
W celu poprawy owalu twarzy stosujemy zabieg wolumetryczny, mający na celu odbudowę jej objętości.  Zabieg przeprowadzany jest z użyciem preparatów zawierających zmodyfikowany kwas hialuronowy, odznaczający się dużą gęstością. Podaje się go w głębsze warstwy skóry przy pomocy kaniuli.  Zabieg wykonuje się w miejscowym znieczuleniu.  Jest bezpieczny i prawie bezbolesny.

Efekt
Dzięki zabiegowi twarz zyskuje młodszy wygląd, na skutek poprawy jej kształtu.  Efekt zabiegu utrzymuje się około roku. Uzyskujemy poprawę owalu twarzy, uzupełnienie ubytków w objętości, uwydatnienie policzków, redukcja cieni pod oczami, spłycenie zmarszczek i bruzd.

Zabieg wykonywany przez naszych specjalistów!!!