Salon Edyta Słowackiego 18 (naprzeciwko Poczty) tel.: 44 647 20 95

OSTATNIO POLECANE

Styliza dziennaTempo życia nie zawsze pozwala odpowiednio zatroszczyć się o swój wygląd, szczególnie, gdy czeka nas ważne spotkanie, wizyta.

Chcąc poprawić swój wizerunek bądź nastrój zapraszamy na modelowanie, podczas którego dobierzemy odpowiednią technikę przestrzennego modelowania oraz gamę produktów firmy Wella. Oferujemy szeroką game uczesań,  począwszy od klasyki, a skończywszy na awangardowym wyglądzie.

Stylizacja wieczorowa


Stylizacja wieczorowa charakteryzuje się wyraźnie wyczesanymi włosami i stylizacją przy pomocy różnego sprzętu i produktów. Linie i kształty takiej fryzury zachowują prostotę fryzur klasycznych wyrażających się w elegancji i kolorze, które stanowią podstawę tego typu uczesania. Długie włosy są upięte, natomiast krótkie mają mocno podkreśloną fakturę i kolor.

Stylizacja ślubnaKażda Panna Młoda w tym szczególnym dniu musi czuć się wyjątkowo. My postaramy się tą wyjątkowość podkreślić profesjonalnymi usługami.

W tym niezwykłym dniu ma być najpiękniejsza. Fryzury ślubne muszą wyrażać piękno i delikatność oraz muszą podkreślić naturalną urodę kobiety.

Fryzura ślubna powinna być dopasowana do charakteru Twojej kreacji. Dopasuj ją rownież do swojego temperamentu, stylu i fasonu.

Proponujemy wyjątkowe i pełne uroku upięcia ślubne, klasyczne lub fantazyjne koki, delikatne podpięcia

Stylizacja okolicznościowaZapraszamy na pełną gamę upięć, koków wieczorowych, fal, loków i innych fryzur okolicznościowych dopasowanych do różnego rodzaju okazji.

Jeżeli czeka Cię wielki bal, wesele, zabawa karnawałowa, spotkanie biznesowe czy też ważna kolacja - przyjdź do Nas a nasi styliści sprawią, że w ten wyjątkowy dzień będziesz wyglądać perfekcyjnie.