Salon Edyta Słowackiego 18 (naprzeciwko Poczty) tel.: 44 647 20 95

INSTAMATIC by Color Touch!

Wejdź do świata modnych koloryzacji.

Nowy color touch instamatic do tworzenia najnowszych kolorów – mięta, róż, błękit. Efekt matowego połysku i rozproszonego koloru.

Jeśli lubisz poszaleć z włosami, w tym sezonie postaw na pastelowe i delikatne refleksy. Wella Professionals wprowadza koloryzację włosów na zupełnie inny poziom. Nowość w linii farb demipermanentnych – Color Touch Instamatic pozwala osiągnąć niesamowite efekty w zaskakującej palecie odcieni. Pastelowe, mieniące sie refleksy doskonale podkreślą Twoją urodę oraz dodadzą świeżości i lekkości włosom.
  Marka Wella Professionals, wyznaczająca od lat trendy we fryzjerstwie wprowadziła na rynek nowość – koloryzację Matte Gloss z użyciem produktów z gamy Color Touch Instamatic. Instamatic to gama odcieni różu, filoletu, błękitu, zieleni i szarości, które inspirują do przekraczania granic w koloryzacji.

Technologia Color Touch Instamatic opiera się na perfekcyjnym połączeniu cząsteczek koloru, które stopniowo wnikają w łuski włosów. Wynikiem jest koloryzacja, wzbogacona o delikatnie matowy połysk i stonowany blask. Efekt końcowy Matte Gloss to unikalny kolor włosów, którego intensywność zależy od bazowego odcienia, na jaki aplikowany jest produkt. Dzięki niskiej zawartości amoniaku, Color Touch Instamatic od Wella Professionals pomaga utrzymać kolor na powierzchni włosa, tworząc rozproszony i stonowany efekt.

powrót