Zmiana lokalizacji salonu z ul.Słowackiego 142 (DH Merkury).
Wszystkich Klientów zapraszamy do salonu na ul.Słowackiego 18 (naprzeciwko Poczty) tel.: 44 647 20 95

Kilka słów o naszej historii

O salonie,  Trochę historii…

Nasz pierwszy Salon powstał w 1992 roku i posiada duże grono stałych i zadowolonych klientów. Dzięki pogłębianiu wiedzy i doświadczeniu powstała Marka „Edyta” której właścicielem  jest stylistka fryzjerstwa  Edyta Ginter. Poświęciła swojej pasji już kilkanaście lat pracy. Początki działalności były skromne. Praca wymagała maksymalnego zaangażowania, kreatywności i fantazji.

Zaufanie i zadowolenie Klienta jest dla niej nie tylko największym źródłem satysfakcji, ale też celem jaki stawia sobie i zespołowi współpracowników.
Proponujemy najnowsze profesjonalne produkty i trendy we fryzjerstwie oraz bogatą lokalizację. Do 2012 roku założyliśmy 4 salony. Dwa salony fryzjersko-kosmetyczne oraz dwa męskie. Podnosząc swoje kwalifikacje bierzemy udział w szkoleniach, konkursach a także wstąpiliśmy do prestiżowej grupy fryzjerów. Wszystko to sprawia, ze dzięki  swojej wiedzy potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Swoja wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z młodymi adeptami sztuki fryzjerskiej – „Edyta” to miejsce gdzie od kliku lat zawodu uczą się młodzi przyszli czeladnicy fryzjerstwa.