Salon Edyta Słowackiego 18 (naprzeciwko Poczty) tel.: 44 647 20 95

OSTATNIO POLECANE

Koleston Perfekt

To jest powód dla którego Koleston jest nazywany Perfect - 100.000 salonów może powiedzieć dlaczego!

Pierwsza farba w kremie w 1950 roku, dzisiaj pierwsza farba, która daje spersonalizowane rezultaty: jakość Kolestonu Perfect jest nie do pobicia.

Znany z prawdziwie perfekcyjnych, intensywnych, żywych rezultatów kolorystycznych, dzięki najwyższej jakości składnikom oraz unikalnej palecie odcieni naturalnych, czerwieni, brązów, blondów oraz special mix - pozwalającej na pełne pokazanie kreatywności fryzjera.

PERFECT - równomierne pokrycie siwych włosów w 100% od nasady po końce. Zawiera do 25% składników pielęgnujących i lipidów dla PERFEKCYJNEJ pielęgnacji i delikatnego efektu na włosach. 66% więcej połysku w porównaniu z włosami, nie poddawanymi zabiegom chemicznym.

Color Touch

TANIEC ŚWIATŁA Z KOLOREM - DAJ SWOJEMU KLIENTOWI WIELOWYMIAROWĄ KOLORYZACJĘ


WIELOPŁASZCZYZNOWA MAGIA
Globalny ambasador koloryzacji Wella Professionals Josh Wood jest gorliwym użytkownikiem Color Touch
Do 57% więcej wielowymiarowego koloru i do 63% więcej połysku. Josh daje swoim klientkom gwiazdorską pielęgnację - dzięki łagodnej formule bez amoniaku, klientki chętnie wracają po więcej!

Illumina Color


POZNAJ NOWE ODCIENIE ILLUMINACJI

Pierwszy przejrzysty kolor, który lśni w każdym rodzaju światła, nawet do 70% lepszego odbicia światła. Wyjątkowa ochrona włosów dzięki opatentowanej technologii MICROLIGHT. Nawet do 100% pokrycia siwych włosów. To coś więcej niż kolor, to fenomen światła MICROLIGHT zastosowana w ILLUMINA COLOR chroni łuskę włosa i utrzymuje jej przejrzystość zapobiega uciekaniu światła z wewnątrz włosa, dzięki temu włosy błyszczą w każdym rodzaju światła.

Magma

INSPIRUJĄCY WSZECHŚWIAT FASCYNUJĄCYCH ODCIENI


Poznaj siłę rozjaśnienia i fantastyczne spektrum odcieni z Magmą - rozjaśniającą farbą do pasemek. Dzięki unikalnej technologii Welli Oxyresistant, Magma rozjaśnia najciemniejsze włosy do 6 poziomów i jednocześnie koloryzuje je.

Od zimnego blondu i naturalnego brązu do brylantowej, pełnej kontrastu czerwieni pełnej witalności - Magma jest idealna do różnorodnych technik rozjaśniania, włączając techniki czepka i folii. Cały nowy wszechświat wolnej kreacji, odcienie Magma mogą być mieszane ze sobą i tworzyć nieograniczoną ilość odcieni.

Koloryzacja 3D

OLŚNIJ EFEKTEM KOLORYZACJI 3D


Koloryzacja 3D to innowacyjne wielowymiarowe efekty koloryzacji z przenikającymi się warstwami wielotonowych odcieni, które zostają wyeksponowane lub ukryte w zależności od odbijania światła

DekoloryzacjaZnudził Ci się ciemny kolor Twoich włosów? Chciałabyś wrócić do swojego naturalnego koloru, a może marzysz o lśniącym i zmysłowym kolorze blond? – Salon Edyta spełni Twoje marzenia.

Dekoloryzacja to zabieg wymagający szczególnej wiedzy na temat technik fryzjerskich, trzeba mieć opanowane tworzywo, by wiedzieć jaki efekt nim uzyskamy. Tylko profesjonalista wie, jak nałożyć farbę, aby uzyskać naprawdę równy odcień na odbarwionych włosach.

Zamianę blondynki w szatynkę należy bezwzględnie przeprowadzić w salonie fryzjerskim.

Przyjdź do naszego Salonu i wykonaj dekoloryzację włosów. Nasi styliści w trosce o bezpieczeństwo Twoich włosów i najwyższą jakość usług stosują do tego zabiegu tylko najlepsze produkty marki Wella

OLAPLEXOlaplex – innowacja w rozjaśnianiu włosów

System pielęgnacji włosów  olaplex , został stworzony , aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie,działanie wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych.

Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie,gładkie i idealnie błyszczące.
System olaplex umożliwia radykalną zmianę  koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji.

Zabieg olaplex jest dostępny  wyłącznie  w dobrych salonach fryzjerskich.